wczytywanie strony...

O nas

Endorfina - inaczej "hormon szczęścia"- łagodzi stres i koi nerwy, wprawia w dobry nastrój

Ogromne tempo życia, ciągły pośpiech, nadmiar obowiązków w domu i w pracy, sprawia, że prędzej, czy później odbija się to na naszym naszym zdrowiu, wyglądzie i stanie psychicznym.

Studio Urody Endorfina powstało właśnie z myślą o ludziach, dla których zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie oraz relaks stanowią integralną całość dobrego funkcjonowania człowieka.
Szeroki wachlarz proponowanych usług pozwoli nam zatroszczyć się indywidualnie o wygląd i samopoczucie każdego z Was, pomoże w walce z problemami i defektami skóry oraz ciała, doda pozytywnej energii oraz zapewni chwile wytchnienia od problemów dnia codziennego.

Na rynku Nowosądeckim istniejemy już 10 lat, zaś nasze doświadczenie zawodowe wynosi ponad 20 lat czynnej pracy w kosmetyce.

W Studio Urody Endorfina czeka na Ciebie kompetentna i miła obsługa, profesjonalne zabiegi i aparatura oraz przystępne ceny, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Serdecznie Zapraszamy!

dowiedz się więcej o naszym studio :)

poznaj nasze
media społecznościowe :)

Aktualności

  • 2021-07-22

    Witamy na nowej stronie :)

    Świętujemy 7 Urodziny Studia Urody Endorfina! :) Chcemy Wszystkim razem i każdemu z osobna Serdecznie Podziękować za Wasze z Nami trwanie, bycie, przychodzenie, polecanie, opinie, wsparcie oraz doradzanie...

    więcej...

analiza kolorystyczna

Profesjonalna Analiza Kolorystyczna, jest wykonywana za pomocą kompletu chust, wachlarzy, i ma na celu odkryć jakim typem kolorystycznym jesteś, określić Twoją indywidualną paletę barw, która harmonizuje z twoim niepowtarzalnym odcieniem skóry, włosów oraz oczu.
Analiza Kolorystyczna, oparta jest na teorii kolorów, która od lat jest wykorzystywana w malarstwie. To oddziaływanie barw: chłodnych, ciepłych, różnych odcieni danego koloru, jego chromatyczności oraz waloru, gdyż nie jest to obojętne dla Naszej karnacji i wyglądu. W skrócie, oznacza to, że jeśli dana barwa i jej odcień pasuje do Naszego typu urody, to skóra promienieje, wyglądamy na wypoczęte, usta nabierają mocniejszego odcienia, zaś oczy blasku, natomiast, gdy dany kolor, odcień nie pasuje do Naszego typu urody to w momencie wyglądamy na zmęczone, bez wyrazu, usta bledną, zaś widać doskonale każdą niedoskonałość skóry tj. sińce pod oczami, zmarszczki lub rozszerzone naczynka krwionośne. Profesjonalna Analiza Kolorystyczna określa i dotyczy barw zarówno cieni do powiek, szminek, pudrów, ale też odcienia włosów, ubrań oraz dodatków. Także określenie się za pomocą Analizy Kolorystycznej, bez wątpienia przyda się każdej z Nas na co dzień, by zawsze prezentować się bez zarzutu, i co ważne jest wykonywana raz w życiu. Jeśli masz ochotę możesz zakupić sobie Wachlarz kolorystyczny przedstawiający swój typ kolorystyczny, na którym są wytyczne co do kolorów materiałów, ubrań, makijażu, koloru włosów i wszelkich dodatków, co za pewne bardzo ułatwi Ci właściwy ich dobór:)

Koszt Wachlarza to 70 zł