Aktualności

[2018-07-02]

6 Urodziny Endorfiny Konkurs :)

Kochani Klienci :) Z ogromną radością chcemy Was poinformować, że  4 Lipca obchodzimy 6 URODZINY STUDIA URODY ENDORFINA :) Z tej okazji chcemy  Wam podziękować za wsparcie, świetną współpracę oraz bycie z nami przez te lata...  gdyż bez Was nie było by Nas ...

Stąd w Podzięce ogłaszamy Uroczyste Świętowanie, Promocje i Nagród Wygrywanie! :)

Drodzy :) Od 4-14 Lipca 2018 r.  w Studiu Urody Endorfina oraz na Naszym Sklepie Internetowym będzie możliwość zakupienia kosmetyków kolorowych marki KARAJA po PROMOCYJNYCH cenach od 20% do 50% taniej! :) Na Sklepie internetowym będą to wybrane kosmetyki na różne zniżki, zaś w Studio Urody Endorfina macie zniżkę  dosłownie na wszystko minimum -20% oraz więcej ... :)

Dodatkowo jest możliwość wygrania 3 NAGRÓD! :)
którymi są:
- Zabieg na Twarz wykonywany na dermo-kosmetykach Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 160 zł.
- Zestaw Kosmetyków Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 130zł
- Zestaw Kosmetyków Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 110zł

A jak zdobyć te NAGRODY:
1. Wystarczy zrobić Zakupy z marki kosmetyków do makijażu  KARAJA w naszym Studio lub Internetowym Sklepie na kwotę minimum 200 zł
2. Następnie Scharakteryzuj krótko, jaki Kosmetyk do makijażu jest Ci niezbędny, taki Twój must-have bez którego nie możesz się obejść :)
3. Wyślij swoje zgłoszenie wraz z charakteryzacją kosmetyku oraz danymi kontaktowymi na nasz adres mailowy:
studio@studiourodyendorfina.com.pl

Na zgłoszenia czekamy do 14 Lipca 2018r.
Na podstawie wszystkich wypełnionych wyżej warunków wybierzemy Zwycięzców.
Ogłoszenie pełnej  listy Zwycięzców odbędzie się 18 Lipca 2018r., zaś dnia 16 Lipca poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną Zwycięzców o wygranej :)

Serdecznie Zapraszamy do wspólnego świętowania i zabawy :):):)

 

 

REGULAMIN KONKURSU

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Studio Urody Endorfina
2. Konkurs trwa od 4.06.2018r do 14.06.2018r.
3. Musisz mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę rodziców na udział w konkursie.

II. Zasady konkursu
1.Należy zrobić zakupy dowolnych kosmetyków kolorowych marki Karaja na kwotę minimum 200zł.
2. Zadanie konkursowe tj charakteryzację kosmetyku kolorowego wysyłamy na adres mailowy studio@studiourodyendorfina.com.pl do dnia 14.06.2018r z tytułem "konkurs"  wraz z  podaniem swoich danych, tj imię, nazwisko oraz  telefonu kontaktowego.


III. Nagrody

Dla uczestników konkursu zostały przewidziane 3 zestawy nagród:


1. Zestaw nagród za I miejsce: Zabieg na Twarz wykonywany na dermo-kosmetykach Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 160 zł.

2. Zestaw Kosmetyków Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 130zł

3. Zestaw Kosmetyków Monakijskiej marki HELIABRINE o wartości 110zł

Ogłoszenie listy  zwycięzców odbędzie się  w dniu 18.06 2018r , zaś zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o wygranej dnia 16.06.2018r.
Jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę.
Nagrody będą przydzielane przez Organizatora  konkursu, czyli właścicielkę Studio Urody Endorfina, odbędzie się to  na podstawie wybrania zwycięzców którzy w ustalonym terminie dokonali zakupu kosmetyków marki Karaja na kwotę minimum 200zł oraz dokonali ciekawej charakteryzacji ulubionego kosmetyku  i zgłosili się do konkursu wraz z podaniem swoich danych.
Nagrody pozostaną do odebrania w Studiu Urody Endorfina, ul. Jagiellońska 49/2 w  Nowym Sączu do dnia 20.07.2018 r.

IV Postanowienia końcowe

1.Uczestnik zgłaszając się  do konkursu  jednoznaczne z przyjmuje  warunki niniejszego regulaminu oraz  oświadcza, że je zaakceptował.
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych uczestnika Konkursu, na zasadach określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Rodo (w myśl formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm/") w bazie danych osobowych Organizatora konkursu dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, zaś w przypadku wyłonienia ich jako Zwycięzców w Konkursie na opublikowanie swego imienia, nazwiska na liście Zwycięzców, która zostanie podana na facebooku i stronie Studia Urody Endorfina  studiourodyendorfina.com.pl  i  facebook.com/StudioUrodyEndorfina
2. Wszelkie kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.

 

 

 

 


 

 
 

O Nas Oferta Galeria Promocje Aktualności Strefa Meska Kontakt Mapa strony

jędrna skóra
-
Zabiegi przeciwzmarszczkowe Nowy Sącz
-
Karta Rabatowa
-
peeling Ziołowy
-
Oczyszczanie manualne pleców